Připojení k Internetu v Sepekově, Božeticích, Líšnici,

Okrouhlé, Držkrajově, Božejovicích

Využijte možnost bezdrátového připojení k Internetu za úžasnou cenu se zřízením ZDARMA !!!

Pokrytí celé obce Sepekov, Božetice, Líšnice, Okrouhlé, Držkrajově a Božejovicích - nutnost přímé viditelnosti na vysílač.

Hlavní výhody:

* bez časového omezení 24 hodin denně 7 dní v týdnu
* neomezený přenos dat bez navýšení ceny měsíčního paušálu
* běžná telefonní linka není třeba
* zabezpečení sítě před útoky z Internetu
* trvalý monitoring připojení na servisním středisku poskytovatele
* poštovní schránka v doméně „sepekov.net“ s antivir/antispam ochranou
* SMTP server s antivir/antispam ochranou
* zakončení u zákazníka přímo do pc
* možnost zapojení wifi routeru pro bezdrátové pokrytí domu, bytu
* technická podpora a servis v den ohlášení poruchy a její okamžité vyřešení
* zřízení do 3 dnů od objednání
* průzkum realizovatelnosti bezdrátového připojení ZDARMA.

Jak se připojit k síti Sepekov.net?

* Jediné, co je třeba udělat, je zkontaktovat nás. Vše ostatní už zařídíme my.
* Změříme, poradíme, zajistíme, dodáme, zapojíme, zprovozníme a po celou bodu využívání služby také garantujeme servis.
* Kromě připojení k Internetu zajistíme další služby jako je odvirování Vašeho PC, instalaci software a hardware, nastavení uživatelského rozhraní, upgrade PC, nákup nového PC, nákup příslušenství aj.

Proč se připojit k síti Sepekov.net?

Níže naleznete několik parametrů připojení do Internetu, jejich vysvětlení a důvody proč si jako svého poskytovatele Internetu zvolit právě Sepekov.net.

Rychlost připojení do Internetu
Jedná se o základní parametr, který každý uživatel sleduje. V poslední době však mnoho poskytovatelů tento údaj na svých propagačních materiálech nijak neupřesňuje. Sepekov.net prezentuje své rychlosti pravdivě a zákazníky nijak neklame. Zároveň nabízí upload 2Mbit pro každého zákazníka čímž je zaručeno rychlejší odesílání emailů s velkými přílohami, fotek do fotosběren atd.

Agregace připojení
Jedná se o údaj, který specifikuje kolik uživatelů sdílí danou rychlost připojení. Sepekov.net garantuje max. agregaci připojení 1:3. Pro porovnání ADSL uvádí agregaci až 1:50, ostatní poskytovatele vůbec neuvádějí. Garantovat linku 1:1, tzn. takovou kdy inzerovaná rychlost je rovna rychlosti, kterou zákazník získává je téměř nereálné a i díky nízké ceně za kterou zákazník danou rychlost získává by byl poskytovatel ve ztrátě a bez prostředků na zkvalitňování své sítě.

Odezva připojení
Jedná se o velmi důležitý parametr potřebný ke kvalitnímu provozování služeb jako je prohlížení webových stránek, telefování po Internetu, používání webových kamer. Sepekov.net díky napojení na optické sítě poskytuje stabilní odezvu 8-10ms. Pro porovnání ADSL má průměrné odezvy ve výše uvedených obcích 25-35ms. Průměrné však v tomto případě znamená výkyvy v reálu od 25-80ms, kdy vyšší hodnoty narušují plynulé a stabilní používání multimediálních služeb.

Použitá technologie
Díky dlouholetým zkušenostem s provozem bezdrátových sítí používáme pouze kvalitní a odzkoušené zařízení jak u jednotlivých klientů, tak na všech páteřních spojích.

Technická podpora a servis
Máte problémy se svým současným poskytovatelem? Máte výpadky Internetu? Poskytovatel nekomunikuje? Je arogantní? Tvrdí Vám bez váhání, že máte zavirovaný počítač, aniž by se přesvědčil, zda problém není na jeho straně? Při připojení od nás vás takovéto otázky napadat nebudou. Veškeré možné problémy jsou řešeny v den jejich ohlášení, a to i ve večerních hodinách přímo u vás doma.

Sponzoring
Pokud přeci jen zbývají určité finance, které nejsou třeba aktuálně použít na zkvalitnění sítě, sponzoruje Sepekov.net akce místních spolků - dětský den, fotbalové mužstvo. 

Ceník 

Tarif - rychlost připojení
Start 8/2Mbit
Home 30/2Mbit
Home+ 30/4Mbit
Objem stažených dat neomezeně  neomezeně  neomezeně 
Měsíční paušál 199,- 300,- 349,-
Zřízení připojení
0,-
0,-
0,-

*ceny jsou s DPH.

Přechod od konkurence: 

Pro zákazníky, kteří přechází od konkurence, máme speciální nabídku. Pokud máte vlastní zařízení (již zakoupené od předchozího poskytovatele), nabízíme Vám až 6 měsíců připojení zdarma, instalace a konfigurace samozřejmě také zdarma.

Podmínky : vlastníte zařízení pro pástmo 5GHz zn. UBNT nebo Mikrotik. Smlouva na dvojnásobek délky připojení zdarma. Pokud např. využijete celých 6-ti měsíců zdarma, smlouva je celkem na 18měsíců (z toho 6 měsíců grátis).

Předplacení na 12 měsíců dopředu = 2 měsíce ZDARMA!!! tzn. cena již od 166,- měsíčně.

Bytová družstva a společenství vlastníků:

ZDARMA Vám vybudujeme kompletní datové rozvody ve Vašem panelovém / bytovém domě. Do každého bytu Vám zavedeme kabely k možnosti připojení internetu, sledování TV i možnosti připojení VoIP telefonu.

Kontaktujte nás